مطلبی که قصد دارم بنویسم از تجربه شخصی خودمه . من اینقدر دنبال درمان افسردگی  بودم که الان حتی بیشتر از یه روانپزشک بدونم. تو این مدت روی دو تا طب تحقیق کردم. مطلبی که نوشته شده ، تا حالا نوشته نشده و شاید بتونه جرقه ایده ای باشه برای درمان افسردگی .

تمرکز روانپزشکی روی مغزه. خلاصه بگم با قرص ها هورمون های مغز تنظیم میشه اما مطلبی که این وسط فراموش میشه اعضای دیگه بدنن. برای برطرف شدن افسردگی یکی از اعضای قابل توجه قلب و کلیه است. هورمون آدرنالین از غده فوق‌کلیه ترشح میشه . مغز تحت فرمان غده فوق کلیه است یعنی برای اینکه هورمون های مغز منظم باشن باید غده فوق کلیه خوب کار کنه. دومین چیزی که فراموش میشه جریان خونه . از نظر بنده قلب کلیه و مغز همگی به هم ربط دارن و برای پاکسازی سودا از بدن باید همه اعضا پاکسازی شوند نه فقط مغز .

قرص های شیمیایی ضد افسردگی شدیدا باعث یبوست میشن و همین یبوست خودش عامل افسردگیه واسه همینه که بعضی قرص ها روی بعضی آدما اثر نمیکنه و باید قرصشونو عوض کنن. من منکر تنظیم هورمون های مغز نیستم اما هورمون ها باید توسط تمام اعضای بدن تنظیم بشن نه فقط مغز و راه حل آن پرهیز موقت از مواد غذایی سنگین و تلئین کردن بدن بصورت موقته.

در این مدت کوتاه بدن فرصت کرده و شروع به دور ریختن چربی ها و مواد زائد از بدن میکنه. گیاهان دارویی دیگه ای هم هستن که  میتونن به پاکسازی و درمان افسردگی سرعت ببخشن. دم کرده بادرنجبویه ، گل گاو زبان و زعفران و گلاب هستند اما وقتی بدن پاکسازی نشده باشه فایده ای نداره. حجامت میتونه گردش خونو منظم کنه و از این طریق باعث درمان افسردگی بشه.

غده ای به اسم تیروئید توی گلو و زیر غده سیبی شکل قرار داره و وقتی هورمون تیروئید  تو بدنتو از کار بیفته طبق تحقیقات باعث افسردگی میشه پس همه چیز به مغز ربط نداره و به نظر من این ضعف طب مدرنه که همه چیو با قرص هایی درمان میکنه که فقط روی مغز تاثیر داره. یه ضرب المثل چینی هست که میگه ما  دونه رو میکاریم و بهش آب میدیم تا خود گیاه جوانه بزنه. در واقع منظور این ضرب المثل اینه که با رساندن مواد مورد نیاز بدن بذارید بدن خودش خودشو ترمیم کنه و مواد زائد رو دور میریزه و بیماری خودشو خوب کنه.  داروهای گیاهی هم داده میشه تا خود بدن تقویت بشه و با بیماری ها مبارزه کنه. در واقع عامل بیشتر بیماری های امروزه تغییر سبک غذایی غلطه.

در آخر از تمام روش ها از جمله طب مدرن ، سنتی و غیره بهره بگیرید. مخصوصا معنویت درمانی چون بهترین روش درمان کامل ترین روش درمانه.

تغییر سبک تغذیه و سبک زندگی

سوالات خصوصی را عمومی بپرسید

پاسخ به سوالات خصوصی (2)

مغز ,درمان ,افسردگی ,میشه ,ها ,هورمون ,درمان افسردگی ,مطلبی که ,های مغز ,هورمون های ,کلیه است

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانکس BARAND فخارمنش ذاکرین لرستان گروه تبلیغات رایکا Dokelelor طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل دوستــدار حـق مقام معظم رهبری:جنگ نرم یعنی تردید در دلها و ذهن های مردم. سئولند